KERJ:n alaiset kilpailut 19.03.2018
-Kilpailupaikka Beaumont (BEAU5909)
-Kilpailupäivä 19.03.2018, VIP 15.03.2018
-Vastuuhenkilö Molly (VRL-14516)
-Kilpailut ovat avoinna kaikille!
-arvontatapa lyhyt arvonta
-Luokkiin otetaan 30 osallistujaa, sama ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. 3 hevosta. Yksi hevonen saa osallistua maksimissaan yhteen luokkaan ja yhteen luokkaan vain kerran!

Osallistumiset otsikolla KERJ 2-4 muodossa: Luokka (rv) Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus (rv) sähköpostiin mordecaivirtuaali@gmail.com
Luokat:
1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat:
1. Helppo (avoin kaikille)
1. sonya (VRL-09386) - Maanan Kaunokki VH17-018-1574
2. Molly (VRL14516) – Achéron d’ Odvial
3. selma (VRL-13922) – Riiviölihapulla
4. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas
5. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
6. Crimis (VRL-10480) - Kirottujen Karnevaali VH17-018-1039
7. Molly (VRL14516) – Ankylosing Spondylitis
8. Eepos (VRL-14322) – Nikita
9. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
10. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
11. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
12. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä VH17-018-1705
13. Eepos (VRL-14322) – Aeronwen vd. Ceyrwys
14. selma (VRL-13922) – Aamunkajo
15. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
16. sonya (VRL-09386) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
17. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sadepisara
18. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Lehtoprinsessa
19. Eepos (VRL-14322) – Dunaway Arthur
20. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Blåsvala VH17-018-1453
21. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
22. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Animus
23. lottis (VRL-13831) - Funfair’s Yolanda VH15-027-0187
24. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Taikauni
25. Veera R. (VRL-10735) - Vienetta Yolanda
26. Molly (VRL-14516) – A.D. Feeniks
27. lottis (VRL-13831) - Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
28. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Tundrakuikka
29. lottis (VRL-13831) - Mio Brutus TH VH13-027-0244
30. selma (VRL-13922) – Rapadapadaa

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
2. selma (VRL-13922) – Rapadapadaa
3. Crimis (VRL-10480) - Ruskankuva VH11-018-0398
4. selma (VRL-13922) – Riiviölihapulla
5. lottis (VRL-13831) - Mörkövaaran Pusupiisami VH18-018-0350
6. Eepos (VRL-14322) – Aeronwen vd. Ceyrwys
7. HM (VRL-00096) – Kuutamovalssi
8. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
9. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
10. Pölhö (VRL-01436) - Lumos Sorcerer
11. selma (VRL-13922) – Aamunkajo
12. Natalia (VRL-05175) - Ruostemuumi
13. Natalia (VRL-05175) - Sulttaaniperhone
14. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
15. Molly (VRL14516) – Nathanael du Boux
16. Crimis (VRL-10480) - Kaunan Kahviaddiktio VH16-018-1318
17. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
18. Crimis (VRL-10480) - Kuukarin Hurjamieli VH16-018-2796
19. Molly (VRL-14516) – Nemesis du Boux
20. Eepos (VRL-14322) – Nikita
21. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
22. lottis (VRL-13831) - Vähäpellon Mörökölli VH18-018-0276
23. Natalia (VRL-05175) - Kuusmarkkeri
24. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273
25. Molly (VRL14516) – Goliath du Boux
26. Eepos (VRL-14322) – Dunaway Arthur
27. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi
28. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401
29. lottis (VRL-13831) - Funfair’s Londonlion VH15-027-0334
30. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig