KERJ:n alaiset kilpailut 20.03.2018
-Kilpailupaikka Beaumont (BEAU5909)
-Kilpailupäivä 20.03.2018, VIP 15.03.2018
-Vastuuhenkilö Molly (VRL-14516)
-Kilpailut ovat avoinna kaikille!
-arvontatapa lyhyt arvonta
-Luokkiin otetaan 30 osallistujaa, sama ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. 3 hevosta. Yksi hevonen saa osallistua maksimissaan yhteen luokkaan ja yhteen luokkaan vain kerran!

Osallistumiset otsikolla KERJ 2-4 muodossa Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus<*br> (poista tähdet!) sähköpostiin mordecaivirtuaali@gmail.com
Luokat:
1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat:
1. Helppo (avoin kaikille)
1. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sadepisara
2. selma (VRL-13922) – Aamunkajo
3. lottis (VRL-13831) - Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
4. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas
5. lottis (VRL-13831) - Mio Brutus TH VH13-027-0244
6. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
7. selma (VRL-13922) – Riiviölihapulla
8. sonya (VRL-09386) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
9. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Blåsvala VH17-018-1453
10. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
11. selma (VRL-13922) – Rapadapadaa
12. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä VH17-018-1705
13. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Tundrakuikka
14. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
15. Molly (VRL-14516) – A.D. Feeniks
16. sonya (VRL-09386) - Maanan Kaunokki VH17-018-1574
17. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Animus
18. lottis (VRL-13831) - Funfair’s Yolanda VH15-027-0187
19. Crimis (VRL-10480) - Kirottujen Karnevaali VH17-018-1039
20. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Taikauni
21. Molly (VRL14516) – Ankylosing Spondylitis
22. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
23. Veera R. (VRL-10735) - Vienetta Yolanda
24. Eepos (VRL-14322) – Dunaway Arthur
25. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Lehtoprinsessa
26. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
27. Eepos (VRL-14322) – Aeronwen vd. Ceyrwys
28. Molly (VRL14516) – Achéron d’ Odvial
29. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
30. Eepos (VRL-14322) – Nikita

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273
2. lottis (VRL-13831) - Vähäpellon Mörökölli VH18-018-0276
3. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
4. selma (VRL-13922) – Rapadapadaa
5. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
6. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401
7. Crimis (VRL-10480) - Kuukarin Hurjamieli VH16-018-2796
8. lottis (VRL-13831) - Funfair’s Londonlion VH15-027-0334
9. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
10. Eepos (VRL-14322) – Nikita
11. Pölhö (VRL-01436) - Lumos Sorcerer
12. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi
13. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
14. lottis (VRL-13831) - Mörkövaaran Pusupiisami VH18-018-0350
15. Crimis (VRL-10480) - Kaunan Kahviaddiktio VH16-018-1318
16. Molly (VRL14516) – Goliath du Boux
17. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
18. Natalia (VRL-05175) - Ruostemuumi
19. Natalia (VRL-05175) - Sulttaaniperhone
20. Crimis (VRL-10480) - Ruskankuva VH11-018-0398
21. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
22. Natalia (VRL-05175) - Kuusmarkkeri
23. Eepos (VRL-14322) – Aeronwen vd. Ceyrwys
24. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
25. Molly (VRL14516) – Nathanael du Boux
26. Eepos (VRL-14322) – Dunaway Arthur
27. Molly (VRL-14516) – Nemesis du Boux
28. selma (VRL-13922) – Aamunkajo
29. selma (VRL-13922) – Riiviölihapulla
30. HM (VRL-00096) – Kuutamovalssi