KERJ:n alaiset kilpailut 21.03.2018
-Kilpailupaikka Beaumont (BEAU5909)
-Kilpailupäivä 21.03.2018, VIP 15.03.2018
-Vastuuhenkilö Molly (VRL-14516)
-Kilpailut ovat avoinna kaikille!
-arvontatapa lyhyt arvonta
-Luokkiin otetaan 30 osallistujaa, sama ratsastaja saa tuoda yhteen luokkaan max. 3 hevosta. Yksi hevonen saa osallistua maksimissaan yhteen luokkaan ja yhteen luokkaan vain kerran!

Osallistumiset otsikolla KERJ 2-4 muodossa Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus<*br> (poista tähdet!) sähköpostiin mordecaivirtuaali@gmail.com
Luokat:
1. Helppo (avoin kaikille)
2. CIC1 (avoin kaikille)

Osallistujat:
1. Helppo (avoin kaikille)
1. Jenny (VRL-12948) - Huvitutin Heinähattu VH17-018-2141
2. Dimma (VRL-08204) - Mustasuon Animus
3. Veera R. (VRL-10735) - Ponipalleron Syysilta
4. Veera R. (VRL-10735) - Kaapparin Minerva
5. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Taikauni
6. Crimis (VRL-10480) - Kirottujen Karnevaali VH17-018-1039
7. Veera R. (VRL-10735) - Vienetta Yolanda
8. selma (VRL-13922) – Rapadapadaa
9. Isla (VRL-14577) - Tiusan Kipinöitä VH17-018-1705
10. Eepos (VRL-14322) – Nikita
11. lottis (VRL-13831) - Funfair’s Yolanda VH15-027-0187
12. lottis (VRL-13831) - Mio Brutus TH VH13-027-0244
13. Isla (VRL-14577) - Hulin Leijonakuningas VH16-018-1131
14. lottis (VRL-13831) - Funfair’s May Marleen VH15-027-0112
15. sonya (VRL-09386) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
16. PJ (VRL-14469) - Kievarinkujan Sadepisara
17. Eepos (VRL-14322) – Dunaway Arthur
18. Molly (VRL14516) – Ankylosing Spondylitis
19. PJ (VRL-14469) - Viisikon Sinitaivas
20. Molly (VRL14516) – Achéron d’ Odvial
21. selma (VRL-13922) – Aamunkajo
22. sonya (VRL-09386) - Vähäpellon Lumiroisto VH17-018-1199
23. sonya (VRL-09386) - Maanan Kaunokki VH17-018-1574
24. Isla (VRL-14577) - Kärmeniemen Tuulenuhka VH17-018-1615
25. Dimma (VRL-08204) - Keikarin Lehtoprinsessa
26. selma (VRL-13922) – Riiviölihapulla
27. Eepos (VRL-14322) – Aeronwen vd. Ceyrwys
28. Jenny (VRL-12948) - Kärmeniemen Blåsvala VH17-018-1453
29. Dimma (VRL-08204) - Teilikorven Tundrakuikka
30. Molly (VRL-14516) – A.D. Feeniks

2. CIC1 (avoin kaikille)
1. Molly (VRL-14516) – Nemesis du Boux
2. Crimis (VRL-10480) - Ruskankuva VH11-018-0398
3. Dimma (VRL-08204) - Adinan Karmanhenki VH16-018-1199
4. Veera R. (VRL-10735) - Shamrock Thrill
5. selma (VRL-13922) – Aamunkajo
6. Veera R. (VRL-10735) - Graverobber Feig
7. lottis (VRL-13831) - Funfair’s Londonlion VH15-027-0334
8. selma (VRL-13922) – Rapadapadaa
9. Molly (VRL14516) – Nathanael du Boux
10. Natalia (VRL-05175) - Sulttaaniperhone
11. HM (VRL-00096) - Sikuriinan Mahtimimmi
12. lottis (VRL-13831) - Mörkövaaran Pusupiisami VH18-018-0350
13. Eepos (VRL-14322) – Dunaway Arthur
14. Molly (VRL14516) – Goliath du Boux
15. HM (VRL-00096) – Kuutamovalssi
16. sonya (VRL-09386) - Raatteen Töpseli VH18-018-0273
17. Pölhö (VRL-01436) - Lumos Sorcerer
18. selma (VRL-13922) – Riiviölihapulla
19. Natalia (VRL-05175) - Kuusmarkkeri
20. Natalia (VRL-05175) - Ruostemuumi
21. Veera R. (VRL-10735) - Cadillac Krypton
22. lottis (VRL-13831) - Vähäpellon Mörökölli VH18-018-0276
23. Eepos (VRL-14322) – Nikita
24. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Riesa VH17-018-1497
25. sonya (VRL-09386) - Katajavaaran Ullis VH17-018-1400
26. Eepos (VRL-14322) – Aeronwen vd. Ceyrwys
27. Dimma (VRL-08204) - Villahaan Tulius VH17-018-1496
28. sonya (VRL-09386) - Kuningasidea VH17-018-1401
29. Crimis (VRL-10480) - Kuukarin Hurjamieli VH16-018-2796
30. Crimis (VRL-10480) - Kaunan Kahviaddiktio VH16-018-1318